Lita Dudele

Praktizējoša dūla apmācībā, slingu konsultante (mazuļā nēsāšana slingā), zīdīšanas konsultante, divu bērnu mamma.

Izglītība grūtnieču un jauno vecāku atbalsta jomā.

Sertifikāts Nr. KN_01_01/12 (Slingu skola) Tiesības konsultēt un apmācīt zīdaiņu un jaundzimušo vecākus Bērnu nēsāšanas jautājumos grupās un individuāli.

Sertifikāts Nr.42/2015 Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē (Psiholoģijas mācību centrs LĪNA)

Sertifikāts Grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību perioda norise (Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “Dzemdību atbalsta skola”, 08.05.2017.)

Sertifikāts. “Laktācijas problēmsituācijas un to risinājumi” (Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Mācību centrs ZIDIT.LV” 29.09.2016.)

Sertifikāts Nr.2017/4031 RSU Profesionālās pilnveides programmā “Zīdīšanas fizioloģija, psiholoģija, vadīšana un veicināšana”

Pieredze.

Vairāk kā 6 gadus mācu vecākiem, kā droši un fizioloģiski un emocionāli pareizi nēsāt savus mazos brīnumiņus slingā jau no bērniņa pirmajām dzīves nedēļām.

Kopš 2014.gada kā dūla atbalstu sievietes un ģimenes grūtniecības laikā, dzemdībās un pēcdzemdību periodā.

Topošo un jauno vecāku nodarbību vadīšana Siguldā un Cēsīs 2015. – 2017.g.

Lekciju un nodarbību vadīšana un individuālu konsultāciju sniegšana biedrības “Ģimenes Šūpulis” Patvēruma mājā “Jaunpalejas” kopš 2013.gada.

Ko es piedāvāju sievietei vai ģimenei.

Konsultācijas par piemērotākā bērnu nēsāšanas palīglīdzekļa (slinga, ergonomiskās somas u.c.) izvēli un apmācību bērniņa nēsāšanai slingā individuāli vai nelielās grupās.

Slinga vai rebozo lakata izmantošana grūtniecības laikā punča balstīšanai vai relaksācijai.

Individuālu atbalstu grūtniecības laikā, dzemdībās(gan stacionārā, gan ārpus stacionāra) vai pēcdzemdību periodā pēc katras ģimenes individuālām vajadzībām. Pārrunājam šaubas, bailes, arī praktiskus jautājumus.

Telefonisku vai klātbūtnes atbalstu krūts barošanas problēmsituācijās un to risināšanā.

Konsultācijas par dabas līdzekļu un zāļu tēju lietošanu grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā.